Siyaset

Şanlıtürk, Adliye İçin Destek İstedi

186 Görüntüleme
22.11.2023 - 14:21 | Son Güncelleme: 22.11.2023 - 14:21
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ten bir adım daha geldi. Milletvekili Şanlıtürk, Adalet Bakanlığının bütçe görüşmeleri esnasında, Ordu Adliye Binasının yetersiz olduğunu ve Ek Binanın yapılması ile ilgili bakanlıktan yardım ve destek istedi.
Şanlıtürk, Adliye İçin Destek İstedi

BİR AYAĞI ORDU’DA, BİR AYAĞI ANKARA’DA

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün bir ayağı Ordu’da, bir ayağı ise Ankara’da. Haftaya yoğun bir programla başlayan Milletvekili Şanlıtürk, Ordu’da ki programları çerçevesinde Kamu Sen Ordu İl Başkanlığını ziyaret ederek ardından partisinin İl Disiplin Kurulu üyelerinin toplantısına katıldı.
Şanlıtürk, mecliste ki mesaisine ise Adalet Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçe görüşmelerine katılarak devam etti.

Programları hakkında değerlendirmelerde bulunan Şanlıtürk;

“Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanımız Mehmet Özçelik ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, Türkiye Kamu-Sen Ordu İl Başkanımız Hasan Ali Yılmaz ve Şube Başkanlarımızı ziyaret ederek Ordu yerelinde istişarelerde bulunduk.
Hoş sohbetleri ve misafirperverliğinden dolayı Kamu-sen İl Başkanımıza ve tüm Kamu-Sen Şube başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin.
Ayrıca, İl Disiplin Kurulu Üyelerimiz ile İl Başkanlığımızda bir araya geldik. İl Disiplin Kurulumuz olağan toplantısını gerçekleştirdi. İl Disiplin Kurulu başkan ve üyelerimize başarılar diliyorum” dedi.
ADLİYE’YE EK BİNA İÇİN DESTEK İSTEDİ
Mecliste ki çalışmalar hakkında bilgi veren Şanlıtürk;

“Plan ve Bütçe Komisyonunda Adalet Bakanlığı Bütçe görüşülmesine katıldık.
Ordu Adliye Binasının yetersiz olduğunu ve Ek Binanın yapılması ile ilgili bakanımızdan yardım ve destek istedik.
İnşallah Ordu Adliyesi Ek Hizmet Binası en kısa sürede yapılır ve hemşerilerimize daha uygun ortamda hizmet verilir.
Konuyu takip eden Başsavcımız Sayın Hasan Uçak Bey’e teşekkür ediyorum. Adalet Bakanlığımızın bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edilmiştir. Memleketimize milletimize Allah; hayırlı ve bereketli etsin.
Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmekte olan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Bütçe görüşmelerine katıldık” diye konuştu.

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.