İlçe Haberleri

Ordu'nun O İlçesi Hayallerine Kavuşuyor

340 Görüntüleme
01.05.2024 - 11:21 | Son Güncelleme: 01.05.2024 - 11:21
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in öncülüğünde, yatırım programına dahil edilen ilçelerde doğalgaz altyapı çalışmaları sürüyor. Kumru ilçesi, bu girişimler sayesinde doğalgaz kullanımına başladı.
Ordu'nun O İlçesi Hayallerine Kavuşuyor

Ordu'nun Kumru ilçesinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in çabalarıyla, evler artık doğalgazla ısınıyor. Uzun yıllar boyunca hayal gibi görünen bu proje, sahil şeridinden yükseklere taşınarak gerçeğe dönüştü. Geçtiğimiz aylarda Kumru'da başlatılan doğalgaz altyapı çalışmaları büyük bir ilerleme kaydetti. Başkan Güler'in desteğiyle ivme kazanan çalışmalar, özellikle Karacalı ve Demircili Mahallelerinde evlere doğalgaz sağlanmaya başlandı. Samur Mahallesi'nde ise çalışmalar hala devam etmekte. 

Yerel halk, başlatılan çalışmalardan ötürü memnuniyetlerini dile getirerek, "Bizim için uzun süredir beklenen bir proje nihayet hayata geçirildi. Seçimlerden önce verilen vaatlerin tutulması ve ilçemize bu önemli hizmetin gelmesi bizleri mutlu etti. Çalışmaları yürüten herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" şeklinde konuştu.

 

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.