Siyaset

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Aksu, Ordulu Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi

merve
70 Görüntüleme
29 Nisan 2023 12:15
Son Güncelleme: 29 Nisan 2023 12:15
“MECLİSTE GÜÇLÜ BİR MHP TÜRKİYE’Yİ İ DAHA İLERİ GÖTÜRECEK”
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Aksu, Ordulu Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Ordulu hemşerileri ile Avcılarda bir araya geldi. Gündeme geçmeden önce değerlendirmelerde bulunan Aksu, “Türkiye'nin yükselişi için atılan her adımı sekteye uğratmaya çabalayan karanlık mahfilleri hüsrana uğratacağız.” diyerek Mecliste güçlü bir MHP’nin Türkiye’yi daha ileriye götüreceğini vurguladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı İsmail Faruk Aksu, Avcılar’da Ordulu STK’larla bir araya geldi. Ordulular derneği başkanı Recep Baş, MHP’li Aksu, Kutman cafede sabah kahvaltısında Ordulularla bir araya geldi. Toplantıda MHP ilçe başkanı Muhammet Nur Kutun, ve yönetim kurulu üyeleri de vardı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Ordulu hemşehrileri ile Avcılarda bir araya geldi. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Aksu, “Türkiye'nin yükselişi için atılan her adımı sekteye uğratmaya çabalayan karanlık mahfilleri hüsrana uğratacağız.” diyerek Mecliste güçlü bir MHP’nin Türkiye’yi daha ileriye götüreceğini vurguladı.

MHP Genel Başkanı Yardımcısı İsmail Fuat Aksu, Avcılar Ordulular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde Ordulularla bir araya geldi. Gündeminde 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri vardı. “Biz kararlıyız. Türkiye destan yazıyor. Onların korkulu rüyaları gerçek olacak. Milletimizin desteği ile Cumhur İttifakı güçlenecek Milliyetçi Hareket Partisi mecliste daha güçlü olacak” dedi.

Yorum Yazın