Gündem

Keyfalan Doğa Otel & Restaurant Yeniden Hizmetinizde

Caner Kaya
108 Görüntüleme
22.05.2024 - 16:41 | Son Güncelleme: 22.05.2024 - 16:41
Mesudiye Belediye Başkanı Cengiz Koçyiğit, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, yenilenen Keyfalan Doğa Otel & Restaurant'ın yeniden hizmete hazır olduğunu duyurdu. Uzun süredir kapalı olan tesis, yeni yüzü ve ekibiyle misafirlerini bekliyor.
Keyfalan Doğa Otel & Restaurant Yeniden Hizmetinizde

Mesudiye Belediye Başkanı Cengiz Koçyiğit, Keyfalan Doğa Otel & Restaurant'ın yenilendiğini ve yeniden hizmete açıldığını sosyal medyada duyurdu. Başkan Koçyiğit, "Huzuru ve mutluluğu bir arada yaşamak isteyenler için sizleri otelimize bekliyoruz," diyerek misafirleri davet etti. Yeni yüzü ve yeni ekibiyle hizmet vermeye başlayan Keyfalan Doğa Otel & Restaurant, doğanın içinde huzur dolu bir konaklama ve lezzet deneyimi sunuyor.

Otel ve Restaurant Hizmetleri:

  • Yöresel kahvaltı, fırın ve et ürünleri lezzetleri
  • Konaklama imkânları
  • Restoran
  • Mesire piknik alanı
  • 7/24 hizmet

İletişim:

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur ve keyif dolu anlar yaşamak için sizleri Keyfalan Doğa Otel & Restaurant'a bekliyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0 (531) 871 10 28

Keyfalan Doğa Otel & Restaurant, doğanın içinde huzur dolu bir konaklama ve lezzet deneyimi sunuyor.

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.