Spor

Hande Baladın Korkuyor! Tehdit Eden Serbest Bırakıldı Eczacıbaşı Davaya Müdahil Oldu!

766 Görüntüleme
14.09.2023 - 10:46 | Son Güncelleme: 14.09.2023 - 10:46
Milli voleybolcu Hande Baladın'a, "Yüzüne asit atacağım" şeklinde tehdit mesajları gönderdiği iddiasıyla yargılanan ve ilk duruşmada serbest bırakılan Mustafa Neşeli'ye bir suç duyurusu da oyuncusu olduğu Eczacıbaşı Spor Kulübünden geldi. Kulüp, yöneticilerine ve bünyesinde oyuncu Hande Baladın' a gelen tehdit mesajlarından ardından endişe duyduklarını ve çalışma hürriyetlerinin kısıtlandığını söyleyerek şikayette bulundu.
Hande Baladın Korkuyor! Tehdit Eden Serbest Bırakıldı Eczacıbaşı Davaya Müdahil Oldu!

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncularından Hande Baladın, kendisine yöneltilen tehdit nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurmuş; Mustafa N. gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı.
Mustafa N. Baladın’ı, “Yüzüne asit atacağım. Senden intikam almadan ölmeyeceğim” şeklinde tehdit etmişti.

Sabah'ın haberine göre Filenin Sultanları’nın yıldızlarından Hande Baladın’ı “Seni diri diri yakacağım” diye tehdit eden takıntılı takipçinin serbest bırakılması üzerine spor kulübü harekete geçti. Kulüp, “Şirket çalışanlarımız endişeli” diyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Mustafa N.'ye bir suç duyurusu da oyuncusu olduğu Eczacıbaşı Spor Kulübü'nden geldi. Kulüp, Baladın'a gelen tehdit mesajlarından ardından endişe duyduklarını ve çalışma hürriyetlerinin kısıtlandığını söyleyerek savcılığa şikayette bulundu.

Dilekçede Mustafa N'nin paylaşımlarıyla "Asit atacağım, diri diri yakacağım. Arabanı tararım" ifadelerinin saldırgan bir tutum sergilediği belirtildi. Ayrıca N'nin şirket binasını basacağı yönündeki ifadeleri yüzünden spor kulübü ve şirket çalışanlarının hürriyetini etkilediği vurgulandı.

Baladın'ın da antrenmanlarda endişe ve korku duyduğu belirtilerek, Mustafa N. hakkında 'Tehdit' ve 'İş ve çalışma hürriyeti ihlal' suçlarından cezalandırılmasını talep edildi. Savcılık soruşturma başlattı.

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.