Siyaset

Hakan'dan AK Parti bitmedi' mesajı

179 Görüntüleme
02.05.2023 - 15:00 | Son Güncelleme: 02.05.2023 - 15:00
Muhaliflerin yanıldığını söyleyen Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, AK Parti'nin İzmir ve Ankara mitinglerini örnek göstererek, mitinglerin gerçekleri gözler önüne serdiğini söyledi.
Hakan'dan AK Parti bitmedi' mesajı

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, AK Parti mitinglerin "rüyadan uyandırdığını, hayalden gerçeğe dönüşü sağladığını" söyledi.

"DURUM MASA BAŞINDA ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL"
Hakan, "Masa başında “Bitti, iflas etti, gitti gidiyor, tükendi, fark yiyecek” falan denilen AK Parti’nin İzmir ve Ankara mitinglerinde ortaya çıkan tablo... Durumun pek de masa başlarında anlatıldığı gibi olmadığını gösterdi." dedi.

Hakan, şunları yazdı:

"Günlerdir, haftalardır, aylardır AK Parti’nin bittiğine, tükendiğine, eridiğine inandırılan muhalif seçmenler...

Bu iki mitingde toplanan hatırı sayılır kalabalıklara bakıp da 'E hani bunlar bitmişti? E hani tükenmişlerdi? Nerede iflas? Bu toplananlar da neyin nesi? Hepsi mi zorla getirildi?' demiyorlar mıdır?

En azından 'O kadar da tükenmemişler, o kadar bitmemişler' demiyorlar mıdır?

Demek ki neymiş? Mitingler, hiçbir işe yaramasa da masa başı sallamalarıyla kurdurulan hayalleri yıkabilen bir işlev görüyormuş."

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.