İlçe Haberleri

Gürgentepe'de Şirinköy-Alaseher yoluna sıcak asfalt

Osman Örsün
420 Görüntüleme
22.01.2024 - 14:09 | Son Güncelleme: 22.01.2024 - 14:09
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in önderliğinde yılların ulaşım sorunlarına neşter vuran Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Gürgentepe ilçesinde Şirinköy-Alaseher grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşturuyor.
Gürgentepe'de Şirinköy-Alaseher yoluna sıcak asfalt

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergâhları, standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri ise asfaltla buluşturuyor. Bu kapsamda Gürgentepe ilçesinde grup yolu olarak kullanılan Şirinköy-Alaseher Mahallesi yol ağında 4,5 km’lik sıcak asfalt çalışması başladı.

700 METRELİK KISIM TAMAMLANDI

700 metrelik kısımda çalışmaları tamamlayan ekipler, hava şartlarına bağlı olarak kısa süre içerisinde geri kalan güzergahta da çalışmalarını bitirerek yolu vatandaşların hizmetine sunacak.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yıllardır özlemle beklenen yollarının asfalta kavuştuğunu söyleyen Şirinköy Mahalle Muhtarı Şaban Göl çalışmalar dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Mahalle muhtarı Göl şöyle konuştu:

“Şirinköy Alaseher grup yolumuz yıllardır özlemle beklenen bir yolumuzdu. Çok şükür Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ekibiyle birlikte bize bu imkanı sağladı. Halkım ve şahsım adına teşekkür ederim. Kasislerden araçlarımız çok zorlu geçiyordu. Hizmetten çok memnunuz. Allah devletimizden razı olsun. Her türlü imkanı bize yararlandırıyorlar.”

Alaseher Mahalle Muhtarı Mustafa Yıldırım ise “Bu grup yolunun sıcak asfalta kavuşmasından mahalle sakinleri ve kendi adıma Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Şirinköy ve Alaseher hattı 5 bin metredir. Bu yolda çok zorluklar çekmiştik. Bu anlamda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.