Dünya

Günlük Burç Yorumları

1037 Görüntüleme
11.07.2019 - 11:02 | Son Güncelleme: 11.07.2019 - 11:02
11 Temmuz Burç Yorumları Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 11 Temmuz 2019 Perşembe için günlük burç yorumunuz...
Günlük Burç Yorumları

Koç: Gün içerisinde anne ailesinde miras, mal paylaşımı gibi konular gündeme gelebilir. Üretmekten ve çalışmaktan asla uzak duran biri olmadın. Şimdi çalışmalarının karşılığını alacağın bir süreç başlıyor. Özellikle bugün alacağın teklifleri mutlaka değerlendirmeye almanda fayda var.

Boğa: Attığın adımlar ve iş yerindeki performansın, fark edilir nitelikte. Kendine olan güvenin sosyal hayatında da epey dikkat çekecek. Arkadaşların veya içinde bulunduğun herhangi bir grupla ilişkilerinin ön plana çıktığı bir gün. İş arayışı içinde olan bir Boğa burcuysan, konumuna güvendiğin bir yakınından referans olmasını isteyebilirsin.

İkizler: Bugün araştırmacı yönünü ortaya çıkaracaksın. Etrafındaki kişilere verdiğin fikirlerin boşa gitmediğini görmen seni gururlandırıyor. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, çalışma koşullarıyla ilgili alacağın kararlar, çalışanlarını sevindirebilir.

Yengeç: Ay, su burcunda hareket ediyor. Bugün her şey akışında ilerlesin isteyeceksin. İçinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Kimsenin sana dokunmaması için kendi kabuğuna çekilebilirsin. Bu davranışların sevdiklerinin dikkatini çekecek. Senin sıkıntını öğrenmek için sana baskı yaptıklarını düşünerek ağır tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aslan: Bugün keyifli ve başarılı hissettiğin bir gün geçireceksin. Önceden başladığın, sonuç almadığın bir proje ya da bir işle ilgili güzel bir telefon alabilirsin. Kendi işini yapmak isteyen bir Aslan burcuysan bazı girişimlerde bulunabilirsin. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, hoşlandığın kişinin bazı davranış ve konuşmaları seni ondan soğutabilir.

Başak: Sabah saatlerinde yorucu ama öğleden sonra sürprizli bir gün seni bekliyor. İş yerindeki bir toplantı veya bir proje gelişimi esnasında ortaya attığın fikirler üstlerinin dikkatini çekecek. Özel sektörde çalışan bir Başak burcuysan, maaş ödemeleri ile ilgili dedikodular duyabilirsin.

Terazi: Çalışma hayatına hız kazandırmak isteyeceksin. Kendi işini yapan bir Terazi burcuysan, finansal zorlanmaların üstesinden gelebilmek adına, kredi başvurusunda bulunabilirsin. Gün içerisinde anne ya da anne ailesinden biri ile sık sık telefon görüşmesi yapacaksın.

Akrep: Ay, su burcunda hareket ediyor. Özel hayatın ve iş hayatındaki fikirlerin gelecekle ilgili önemli gelişmelere gebe olacak. Eğer yurtdışı firmasında çalışıyorsan bazı gelişmeler yüzünü güldürüyor. Uzun süredir beklediğin bir iş neticeye kavuşabilir. Kendi işini yapan bir Akrep burcuysan, işyerinde yaşayacağın gerginlik sinirlerinin gerilmesine neden olabilir.

Yay: Kurumsal bir şirkette çalışıyorsan düşüncelerini sakınmadan ifade etmelisin. Üstlerin fikirlerine hayran kalacaktır. Kendi işini kurmak isteyen bir Yay burcuysan, birlikte hareket etmeye çalıştığın kişilerin fikirlerine daha çok özen göstermelisin.

Oğlak: Her zamankinden daha zarif, daha zeki ve daha konuşkan olduğunu hissederek güne başlayacaksın. Pazarlama, satış, konferans, seminer ve tanıtım alanlarında çalışan bir İkizler burcuysan başarı bugün çok yakın. Gün içinde yapacağın harcamalarda ölçüyü kaçırman an meselesi!

Kova: Girişimde bulunmak, hedeflerine ulaşmak ya da en azından yol almak için büyük bir istek duyuyorsun. İş arkadaşların da bunun farkında ve azmine hayran kalacaklar. Özgürlüğünden taviz vermek istemeyişin, ailenle ve sevgilinle kararlı konuşmalar yapmana neden olacak.

Balık: Ay, su burcunda hareket ediyor. Yaşam standartlarını artırmak isteyeceksin. Sezgilerinin artmasıyla işinde gelecek vadeden projeleri hayata geçirmek için arkadaşlarınla düşüncelerini paylaşabilir, desteklerini alabilirsin.

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.