Siyaset

ENVER YILMAZ’IN HIZINA YETİŞİLMİYOR!!

Osman Örsün
297 Görüntüleme
25.02.2024 - 21:53 | Son Güncelleme: 25.02.2024 - 21:53
ENVER YILMAZ’IN MAHALLE ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ!!“5 YILDIR GÖREVDE HALA SEVGİYİ BÜYÜTECEĞİM DİYOR”
ENVER YILMAZ’IN HIZINA YETİŞİLMİYOR!!

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın mahalle ziyaretleri de mitinge dönüşmeye başladı. Gittiği her ilçede dev mitinglere imza atan Yılmaz, bugün ziyaret ettiği Akkuş’un Akpınar mahallesi ile İkizce’nin Yoğunoluk mahallesinde gerçekleştirdiği mitinglerle gövde gösterisi yaptı

 
Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Akkuş’un Akpınar ve Ikizce’nin Yoğunoluk ile Kaynartaş mahallelerini ziyaret etti.Esnaf ziyaretleri dev mitinglere dönüşen Yılmaz, Akkuş’un Akpınar Mahallesi ile İkizce’nin Yoğinoluk Mahallesinde de kendisini dinlemeye gelen coşkulu kalabalığa seslendi. 
 

“5 YILDIR GÖREVDE HALA SEVGİYİ BÜYÜTECEĞİM DİYOR”

Yılmaz, yaptığı konuşmada mevcut Büyükşehir Belediyesi yönetimine yüklenerek, Akkuş ve İkizce’nin sorunlarının neden çözülmediğini sordu. Yılmaz açıklamasında, “Yeni bir sloganları var! ‘Gerçek belediyecilik’ diye. Şimdiye kadar ki belediyecilik hayal belediyecilik miydi? Böyle bir slogan olabilir mi? Mevcut başkan her gittiği yerde ‘Sevgiyi büyüteceğiz’ diyor. 5 yıldır görevde olan kim? Şimdiye kadar büyütemediğiniz sevgiyi bundan sonra mı büyüteceksiniz.“diye sordu.

"AKKUŞ VE İKİZCE’YE BÜYÜK YATIRIMLAR YAPTIK"
Akkuş ve İkizce’ye görev sürelerince büyük yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü;“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün güzel bir sözü var;‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’der.Bu güzel coğrafyaya en büyük hizmeti biz yaptık.O yüzden sizi en çok biz seviyoruz.” 

“ENVER YILMAZ, ORDU SENSİZ OLMAZ”
Yılmaz’ın konuşmasının ardından vatandaşlar, “Enver Yılmaz Ordu Sensiz Olmaz” sloganları attı.

 


 

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.