Ordu Gündemi

Ulubey’in Ulaşım Sorunları Tek Tek Çözülüyor

35 Görüntüleme
04 Eylül 2022 16:35
Son Güncelleme: 04 Eylül 2022 16:35
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçeler değişimi yaşıyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Ulubey ilçesi Kirazlık mahalle sakinlerinin yıllardır beklediği asfalt çalışması tamamlanarak hizmete sunuldu.
Ulubey’in Ulaşım Sorunları Tek Tek Çözülüyor

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da, mahalle ve grup yolları asfalt ile buluşmaya devam ediyor. 

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projeler ve spora kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla 7’den 77’ye her kesimin büyük takdirini kazanıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşturuluyor.

KİRAZLIK MAHALLESİNE ASFALT

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinin en yoğun mahallelerinden olan Kirazlık mahallesinde geçtiğimiz günlerde başlattığı asfalt çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Toplam uzunluğu 2 kilometre olan yol, standardı yüksek bir yapıya kavuştu.

KİRAZLIK MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “Yıllardır hayalini kurduğumuz çalışma sonunda tamamlandı. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Yorum Yazın