Siyaset

Sezayi Biçer Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

252 Görüntüleme
16.03.2023 - 14:54 | Son Güncelleme: 16.03.2023 - 14:54
Sezayi Biçer Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Uzun yıllardır AK Parti Beykoz teşkilatlarında çeşitli görevlerde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının sevilen ismi Beykoz'un evladı Sezayi Biçer 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Uzun yıllardır AK Parti Beykoz teşkilatlarında çeşitli görevlerde bulunan Beykozlu Ordulular Derneği Başkanı, Ordu Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı iş adamı Sezayi Biçer 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için  İstanbul 1.Bölgeden başvurusunu Ak Parti İstanbul İl Başkanlığında gerçekleştirdi.

Kalabalık bir topluluk ile Ak Parti İstanbul İl başkanlığına başvuru yapan Biçer, "Aziz milletimize ve Beykoz'lu hemşerilerimize hizmet etmek için bu kutlu davada yola çıktık" dedi.

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı başvurusu yapan Sezayi Biçer'i eşi Ak Parti Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Gül Biçer olmak üzere sevenleri de yanlız bırakmadı.

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.