Dernek Haberleri

Ordulu İş Adamı Fatih Titiz, İMKON Yönetiminde

193 Görüntüleme
01.05.2024 - 17:00 | Son Güncelleme: 01.05.2024 - 17:00
Ordu Müteahhitler Derneği Başkanı Fatih Titiz, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Yönetim Kurulu'na seçildi.
Ordulu İş Adamı Fatih Titiz, İMKON Yönetiminde

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), 100 bine yakın üyesi ile 5. Genel Kurulunu yoğun katılım altında tamamladı. Konfederasyonun mevcut başkanı Tahir Tellioğlu, yapılan seçimler sonucunda yeniden güven tazeleyerek başkanlığa seçildi.

Ordu Müteahhitler Derneği Başkanı ve Ordu'nun önde gelen inşaat sektörü temsilcilerinden Fatih Titiz de 27 kişilik yönetim kurulunda yerini korudu.

Genel Kurul sırasında bir konuşma yapan Tahir Tellioğlu, sektörün daha iyi gelişebilmesi için müteahhitler odasının kurulmasının ve sektörel eğitim sertifikasyon programlarının hayata geçirilmesinin önemini vurguladı.

Yeniden seçilen başkan Tahir Tellioğlu ve yönetim kuruluna teşekkürlerini sunan Fatih Titiz, tüm inşaat müteahhitlerini sektörün sorunlarına ortak çözümler bulmak için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya çağırdı.

Fatih Titiz, yaptığı konuşmada Genel Kurul'un hayırlara vesile olmasını temenni ederek şu ifadeleri kullandı:

"Sektörümüzün önemli sorunlarına çözüm bulmak ve daha da ileriye taşımak için bir araya geldik. Genel Kurulumuzda aldığımız kararlar ile sektörümüzün gelişmesine ve güçlenmesine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Müteahhitler odası ve eğitim sertifikasyon programı gibi konularda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu sayede sektörümüzün daha da disiplinli ve profesyonel bir hale gelmesini sağlayacağız.” 

Ordu İli ve İlçeleri Haber Merkezi

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.