Siyaset

MHP’de İKİNCİ ADAY: Yusuf Ziya Karataş

238 Görüntüleme
23 Aralık 2022 12:41
Son Güncelleme: 23 Aralık 2022 12:41
2023 yılında yapılacak milletvekili seçimleri için her ilde olduğu gibi Ordu’da da aday adayları netleşmeye başlıyor.
MHP’de İKİNCİ ADAY: Yusuf Ziya Karataş

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Adaylığı için kulislerde bazı isimler dolaşırken MHP Gölköy Belediye Meclis Üyesi Yusuf Ziya Karatas göreve hazir oldugunu açıkladı.
Sosyal medyadan açiklama yapan Yusuf Ziya Karatas, “13 yaşında Başbuğ Alparslan Türkeş’e şiir yazan çocuk yüreğimle sahiplendim Ülkü Ocaklarını! Ocakta çay taşımayı, temizlik yapmayı gurur olarak görürken henüz 30 yaşımda İlçe Baskanlığı ve Kurultay Delegeliği; 32 yaşımda Belediye Meclis Üyeliği ile şereflendim. Bütün makamları Ülkü Ocaklı bir nefer olmaya değişmem. Ülkü Ocaklı olmak gururum, MHP kimliğim onurumdur! Liderimizin emrinde, davamızın geleceği için her türlü görev başımız üstündedir. Allah(cc) her daim Ülkücü Hareket’i; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’ni muzaffer eylesin! “ diyerek, Milletvekili adaylığı için hazir oldugunu ifade etti.

Yusuf Ziya Karataş, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı ; Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık ve Anadolu Üniversitesi Adalet fakültesinden mezun olup evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum Yazın