Dernek Haberleri

MESVAK ve MESDEF'den Mesudiye’de TEOG Sınavına Hazırlanan Öğrencilere Kitap Desteği

1173 Görüntüleme
29 Mart 2017 23:19
Son Güncelleme: 29 Mart 2017 23:19
Mesudiyeliler Vakfı (MESVAK) ve Mesudiye Dernekler Federasyonu (MESDEF), Mesudiye’de TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteğinde bulundu.
MESVAK ve MESDEF'den Mesudiye’de TEOG Sınavına Hazırlanan Öğrencilere Kitap Desteği

Mesudiye Dernekler Federasyonu ve Mesudiyeliler Vakfı iş birliği ile yürütülen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavına hazırlanan Mesudiye İlk Öğretim bölge okulu 7.ve 8. Sınıf öğrencilerine gönderilmek üzerine devam eden çalışmalarda sona gelindi.

Alınan kitaplar MESVAK ve MESDEF tarafından oluşturulan bir ekip ile Mesudiye’de okuyan öğrencilere teslim edilmek üzere Mesudiye’ye gönderildi.

PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK

Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Engin Aydoğan “Milletimizin ve ülkemizin geleceğinin ancak eğitimle çok daha iyi bir noktaya gelebileceğine inanıyoruz.  Bu neticede Mesudiyeliler Vakfı olarak eğitime verdiğimiz desteği sürdürmeye devam edeceğiz. Mesudiye’de okuyan öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yürüttüğümüz projelerden ikincisini gerçekletirdik önce Mesudiye’de okuyan öğrencilerimize kıyafet, eşofman, battaniye gibi temel giyecekler konusunda yardımda bulunduk şimdide TEOG için hazırlanan kardeşlerimize yayın evinden aldığımız kitapları gönderdik. Bu öğrenci kardeşlerimizin ilerde Mesudiye’miz için faydalı birer bireyler olacakları inancıdayız. “dedi.

DESTEĞİMİZ SÜRECEKTİR

Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkanı Özlem Öztekin Vural “ Mesudiye’de kısıtlı imkânlar içinde okuyan öğrenci kardeşlerimizin başarısı için, Türkiye’mizin Ordumuzun Mesudiye’mizin geleceğine katkı sağlayacak bireylerin yetişmesi için elimizden gelen desteği sağlıyoruz.   Bu tarz projeler ile bizlere gelen her kesime desteğimizi sürdürüyoruz “ dedi.

 

Yorum Yazın