Dernek Haberleri

Mesudiyeliler Vakfı 230 Öğrencinin Eğitimine Katkıda Bulundu

1118 Görüntüleme
09 Şubat 2017 23:42
Son Güncelleme: 09 Şubat 2017 23:42
Mesudiyeliler Vakfı 230 öğrenciye burs vererek eğitime katkı yapmaya devam ediyor.
Mesudiyeliler Vakfı 230 Öğrencinin Eğitimine Katkıda Bulundu

Genç yönetimi ile Mesudiye kamuoyunun beğenisini kazanan Engin Aydoğan Başkanlığında yaptığı işler ile takdir toplayan Mesudiyeliler vakfı 2016-2017 eğitim öğretim yıllı burslarını açıkladı.

Daha önceki yıllara göre en fazla burs başvurusunun yapıldığı 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında burs başvurusunda bulunan İstanbul içi okuyan öğrenciler ile tek tek görüşen MESVAK İstanbul dışı eğitim gören öğrenciler ilerde telefon ile görüşerek ihtiyaç sahibi 230 Öğrenciye burslarını ulaştırdı. 

KATKIMIZ HER GEÇEN YIL ARTIYOR

Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Engin Aydoğan “ Bu sene burs başvurusu yapan öğrencilerimiz ile tek tek iletişime geçtik. Mesudiye’mizde ihtiyaç sahibi olan öğrencilere burs ulaştırdığımızı düşünüyoruz. Bu sene 500 500 olmak üzere 1000 TL öğrencilerimize katkıda bulunacağız. Ocak ayı itibari ile bursların ilk taksitlerini yatırdık Allah nasip ederse mart ayı itibari ile ikinci taksitlerini de yatıracağız. “dedi.

Engin Aydoğan “ Farklı projeler ile her daim öğrenci kardeşlerimizin yanında olacağız ve onların eksiklerine çare olacağız. Eğitim konusunda elimizde gelenin en iyisi yapmaya çalışıyoruz. Geçen sene kış turizmine katkı olması ümidi ile Mesudiye’ye gitmeyen öğrencilerimizi Mesudiye’ye götürdük bu senede Kardeşim üşümesin projesi ile Mesudiye’de okuyan kardeşlerimize destek olduk. İş adamlarımızın katkıları önümüzdeki yıllarda daha fazla öğrenciye daha fazla katkı yapmayı ümit ediyoruz.”dedi.

Yorum Yazın