İstanbul Orduspor Genel Kurulunu yaptı

ORDUSPOR
10 ay önce
İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden İstanbul ve Esenyurt Orduspor kulübümüz, Olağanüstü genel kurulunu Esenyurt Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Komleksinde bulunan kulüp merkezinde gerçekleştirdi.
İstanbul Orduspor Genel Kurulunu yaptı

Divan başkanlığını Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi divan üyeliklerini ise Celalettin Dervişoğlu ve Ayhan Dogan'ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan kulüp başkanımız Osman Çakıroğlu, spor kulüplerinin dinamik yapılar olması gerektiğini söyleyerek bu nedenle her yeni sezon öncesi kongre yapmanın amatör kulüpler için daha faydalı olduğunu söyledi. Çakıroğlu ayrıca, biz kahve köşelerinde, sokağın bataklığında çocuklarımız gençlerimiz heba olmasın spor yapsinlar diye bir mücadele veriyoruz. Bu mücadelede bir tane bile çocuğumuzu spora ve topluma kazandırmak bizim için başarıdır ve bu başarıya giden yolda herkesten destek bekliyoruz dedi.

Gündem maddelerinin görüşülüp onaylanması sonrası yapilan seçimle Osman Çakıroğlu başkanlığında yeni yönetim kurulumuz katılımcılar tarafından oylanarak seçildi.

Yeni yönetim kurulumuzun İstanbul Orduspor'u zirvelere taşıma mücadelesinde en büyük güvencemiz ve güç kaynağımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ordulular ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız olacaktır.

Kongre sonrası Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan ve Aybastı Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Danış 'da tesisi ziyaret ederek kongreye katılanlarla sohbet gerçekleştirdi.

Sporun toplumu zinde tutan, bir arada tutan çok önemli bir görevi olduğunu bilerek Osman Çakıroğlu ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyoruz.

Hayatlarında önceliklerini her daim Ordu'ya, Ordululara ve Orduspor'a ayıran tüm İstanbul Orduspor yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz,

Yorum Yazın