Dernek Haberleri

Hadımköy Ordulular da Sabri Elçim Dönemi

3944 Görüntüleme
25 Aralık 2016 22:53
Son Güncelleme: 25 Aralık 2016 22:53
Olağan üstü yapılan genel kurulda Sabri Elçim'le yeni döneme imza attılar.
Hadımköy Ordulular da Sabri Elçim Dönemi

Arnavutköy, Hadımköy Ordulular Derneği olağan üstü genel kurulda yeni yönetim, yeni başkanla gücüne güç kattı. Bugüne kadar emeği geçen tüm başkanlar bu derneği bir yerlere getirdiler. Bugünden sonra da Korganlı Sabri Elçimle devam kararı aldılar.

Arnavutköy Belediye Meclis üyesi Yaşar Eşit'in de hazır bulunduğu genel kurula Genel Yayın Yönetmenimiz Ufuk Güngör Divan Başkanlığında gerçekleşti. Yüzlerce üyenin hazır bulunduğu toplantı saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı. Eski yönetim adına faaliyet raporu Tahsin Aktepe tarafından okundu.

Tek liste girilen seçime tüm üyelerin kabul oyu ile yönetim görevine başladı. Yeni yönetimde;

Asil Yönetim Kurulu:  1- Sabri Elçim, 2- Veysel Aykır,  3- Ali Çelik, 4- Şenol Özden,  5- Tahsin Aktepe,  6- İsmail Şendur, 7- Rafet Çöp, 8- Ömer Faruk Tepe, 9- Mehmet Yatı, 10- Erdal Sessiz, 11- İsa Ayın.

Yedek Yönetim Kurulu: - Mustafa Alır, 2- Faruk Satu, 3- Recep Özma, 4- Muhammed (Ahmet) Şendur, 5- Cemalettin Çelik, 6- Mustafa Somuncu, 7- Hüseyin Tanıma, 8- Adem Alır, 9- Erdal Dinmek, 10- Kadir Şendur, 11- Tuncay Bölükbaş.

Denetleme Asil: 1- Muhammed Dinmek, 2- Mehmet Bezmek, 3- Yılmaz Karabektaşoğlu.

Denetleme Yedek: 1- Veysel Çavuşoğlu, 2- Murat Satu, 3- Sezer Güney.

Disiplin Kurulu: 1  - Muhammed Alır, 2- Selami İrek, 3- Ercan Asar seçildiler.

Eski yönetim kurulu başkanı Zekai Alır'a teşekkür ederek, birlik ve beraberlik adına daha da genişleyen bir aile olacaklarını söyleyen yeni başkan Sabri Elçim üyelerden destek istedi.

Çatalca Tapu Müdürü hemşerimiz Hüseyin Yazgan da hemşerilerini yanlız bırakmadı.Ufuk Güngör ve Meclis üyesi Yaşar Eşitte katılan üyeleri selamlayarak bir konuşma yaptılar. Ordulular Arnavutköy de daha da güçlenmeli temennisi ile toplantı bitirildi.

Ordu Postası olarak yeni seçilen Başkan Sabri Elçim ve yönetimine başarılar diliyoruz.

Yorum Yazın