Dernek Haberleri

ÇEKORDER TANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLEDİ

1219 Görüntüleme
14 Aralık 2016 22:47
Son Güncelleme: 14 Aralık 2016 22:47
Çekorder - Çekmeköy Ordulular Derneği Tanışma Kahvaltısı düzenledi. İstanbul Çekmeköy'de faaliyet gösteren Çekmeköy Ordu'lular derneği yeni seçilen yönetimi ile birlikte dernekler, işadamları ve bürokratlar arasında sosyal ve kültürel etkinliği arttırmak, birlik ve beraberliği daha sağlam adımlara taşımak için Çekmeköy Yeditepe Sosyal Tesislerinde tanışma kahvaltısı düzenledi.
ÇEKORDER TANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLEDİ

Düzenlenen kahvaltıya; Eski Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü kansız, Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Poyraz, Mesudiye Belediye başkanı İsa Gül, Korgan belediye başkanı Tuncay Kiraz, Aybastı belediye başkanı İzzet Gündoğar, Çekmeköy belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım, Çekmeköy Belediye başkan yardımcısı Ahmet Epli, Üsküdar Belediye başkan yardımcısı İlyas Karayel, İleri Demokrasi Hareketi Derneği Genel Başkanı Op.Dr. Şenel Yediyıldız, Mv.Aday adayı Hayrullah Kalifoğlu, Akparti Çekmeköy ilçe başkan yardımcısı Hamza Çoban, Çekmeköy belediyesi meclis üyesi ve Çekmeköy Ordulular dernek kurucu başkanı Yücel Yalçınkaya, önceki dönem dernek başkanı Sedat Erdem, Akkuş belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Kayaoğlu, Orsiyad Başkan yardımcısı Fahrettin Kacemer, Sancaktepe belediyesi Temizlik işleri müdürü Şahin İnce, Sancaktepe Gölköylüler dernek başkanı Erol Metin, Aybastılılar Dernek başkanı Celal Danış, Akkuş ilçesi çevre köyleri dernek başkanı Yüksel Mıhçı, Kabataş Riva belen derneği başkanı Selim Belen, Aybastı Uzundere dernek başkanı Ali İhsan Şahin, Akkuş Ceyhanlı Köyü derneği başkanı Nizamettin Altunoğlu, Akkuş Alan Köyü Dernek başkanı Ali Karaoğlu, Aybastı Sarıyar Dernek Başkanı Recep Oflar, Aybastı Kayabaşı Köyü dernek başkanı Yüksel Evsen, Aybastı Toygar köyü dernek başkanı Yüksel Yalçınkaya, Aybastı Toygar mahallesi muhtarı Salih Sami İbiş, Çekmeköy Soğukpınar mahallesi muhtarı Çetin Kadim, Çekmeköy bölgesindeki işadamları ve dernek üyeleri katılım sağladı.

 

Çekmeköy'de Ordu'lular adından sıkça söz ettirecek.

 

Çekorder Başkanı Metin Çoban: “Dernek yönetimin yeni seçilmesinden sonra siz değerli hemşerilerimize ve değerli basın mensuplarına tanışma ve kaynaşması adına hem de hemşerilerimizi bilgilendirmek adına bu kahvaltı düzenlenmiştir.” dedi. Dernek başkanı Çoban: “Çekmeköy  genelinde derneklerimiz ve iş adamlarımızla bir araya gelinerek ileriki süreçte, Dünya kadınlar gününde kadınlar günü kutlaması, Fakir ve kimsesiz çocukların tespit edilip, ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda biraraya gelinmesi, Engelli ve yardıma muhtaç kişilerin tespit edilmesi, Çekmeköyde görev yapan kamu memurlarının tespit edilip derneğimizde ağırlanması, Kültürel ziyaretlerin yapılması, ev ziyaretleri ve Turvuva düzenlenmesi gibi projelemiz olacak, Çekmeköy'de adımızdan sıkça söz ettireceğiz''dedi. Dernek başkanları ve yönetim kurullarının özverili olduğunu açıklayarak kahvaltıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Üstüme Düşen Projeler Konusunda Da Her Zaman Hazırım

Eski Yalova Milletvekili Temel Coşkun yaptığı konuşmasında: “Ordulu insan kaynakları konusunda envanter oluşturulmalı. Belirli konularda envanterin STK Projeleri konusunda pratiğe geçmesi ve uygulamaları noktasında burada olan arkadaşlarımız arasında projenin paylaşımı olur. Bu toplantıyı tanışma mahiyetinde sayıldığından, ileriki toplantılarda belli projelerin kamuya açılması tartışılması ve sonuçlandırılması için planlama düşünülebilir. Katkı istenilme noktasında önceden haberim olduğu taktirde seve seve katkı sunarım. Üstüme düşen projeler konusunda da her zaman hazırım” dedi.

Ordu'dan Katılım sağlayan Belediye başkanları Tuncay Kiraz, İzzet Gündoğar ve İsa Gül konuşmalarında ; Dernek ve yönetimine teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Ordu'da ki belediyelerin Nüfusuna değinerek İlçelerin yapılacak Nüfus sayımları için hemşehlerinin Nüfuslarını bağlı bulundukları ilçelere almalarını istediler.  

 

Dernek hepimizin;

Çekmeköy belediyesi meclis üyesi ve dernek kurucu başkanı Yücel Yalçınkaya konuşmasında ''Derneğimiz kurulduğu günden bu yana adından hep söz ettirdi. Yeni yönetime başarılar dilerim. Dernek hepimizin, her daim birarada olacağız'' dedi.

 

Konuşmaların ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekindikten sonra kahvaltı sona erdi.

 

 

 

Yorum Yazın