Dernek Haberleri

Çamaşlı Gençlik Devleşti

2848 Görüntüleme
25 Aralık 2016 22:24
Son Güncelleme: 25 Aralık 2016 22:24
Çamalılar Derneğinde Gençlik faaliyetlerine Gençlik Kolları Başkanı seçerek start verdiler.
Çamaşlı Gençlik Devleşti

Çamaşlılar Derneği yönetim kurulunun almış olduğu karar gereği gençlik kolları oluşturulmuştu. Yüzlerce Çamaşlı gencin hazır olduğu toplantılar yapılarak Başkan adayı olanlar belirlendi. Haftalarca toplanarak kendi aralarındaki birliği sağlayarak üç aday ile bugün dernek merkezinde toplandılar. Başkan Necmi Kesik işlerinden dolayı katılamadı fakat temsilcileri durumu iyi idare etiler. Yöresel lezzetlerden gelenlere Keşkek ikram edildi.  

Yönetim kurulundan Ali Çelik tarafından tertiplenen görüşmeler olumlu sonuç verdi. Birlik sağlanarak bugünkü seçime gelindi. Yönetimi temsilen Mahmut Ali Arslan'ın da hazır bulunduğu toplantı. Ali Çelik'in konuşması ile başladı.  Çelik gençlerin faaliyetlerini önemsediğini, gelecekte de iyi yerlere geleceğini belirtti.

Enes Çelik, Mehmet Bakar ve Muhammed Küçüköksüz söz alarak neler hedeflediklerini, seçilirlerse neler yapacaklarını bir bir haziruna anlattılar. Ardından seçimlere geçildi. Enes Çelik 14 oy, Mehmet Bakar 21 oy, Muhammed Küçüköksüz 42 oy aldılar. Başkanlığı alan Muhammed Küçüköksüz yaptığı konuşmada seçilemeyen başkan adayları ile yönetim yapacağını belirtti. Bu dağılma değil, daha güçlü birlikteliğimiz yolunda ilk adımımız diyerek birlik mesajı verdi.

Genel Yayın Yönetmenimiz Ufuk Güngör'ün de hazır bulunduğu toplantıda Çamaşlı gençlerin bu birlik ve beraberliği gurur vericidir. Bu birliklere sahip çıkarak daha güçlü çalışmalar yapılacaktır dedi.

Hatıra fotoğrafının ardından yetişen eski başkanlardan, ORDEF Başkanı Ali Çelik gelerek gençlerle sohbet etti. Bu toplulukla gurur duyduğunu, üzerine düşen bir şey olursa hazır olduğunu belirtti.

Ordu Postası olarak Çamaş Gençlik çalışmalarına, Gençlik kolları başkanı; Muhammed Küçüköksüz'e ve yönetim kuruluna başarılar diliyoruz.  

 

Yorum Yazın