Beykozlu Ordulular Derneğinde Görev Değişimi

DERNEK HABERLERİ
4 yıl önce
Merkezi Beykoz'da bulunan 1998 yılında Beykoz'daki Orduluları tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurulun Beykozlu Ordulular Derneği yeni başkanını seçti.
Beykozlu Ordulular Derneğinde Görev Değişimi
Beykoz Paşabahçe'de bulunan dernek merkezinde gerçekleştirilen kongreye,Ak Parti Beykoz Yönetim Kurulu Üyesi Ali Okumuş, Beykozlu Ordulular Derneği eski başkanları ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
Kongreye tek aday olarak  giren Sezayi Biçer oy birliği ile Beykozlu Ordulular Derneğinin yeni başkanı seçildi, 
 
BİRLİK BERABERLİK İÇİN BURADAYIZ
 
Konuşmasına eski başkan İbrahim Özdemir'e teşekkür ederek başlayan çiçeği burnunda başkan Sezayi Biçer"Öncelikle başkanlık görevine beni layık gören sevgili hemşehrilerime teşekkür ederim. Beykoz'da Ordulular olarak nüfus olarak oldukça fazlayız,Beykoz nüfusunun 5lik kısmını Ordulular olarak bizler oluşturuyoruz. Beykozda 4 tane meclis üyemiz 2 tane muhtarımız var, resmi kurumlarda bir çok Ordulu hemşehrimiz mevcut bizim gayemiz bunları daha çok arttırmak ve Beykoz'da Orduluların adının daha çok  anılmasını sağlamak. Siyasi ayrım yapmaksızın kimliğinde Ordu yazan yazmayan Beykoz'da yaşayan tüm Ordulu Beykozlu hemşehrilerimize  kapımız her daim açık olacaktır. Bu döneme kadar derneğimiz için hizmet etmiş tüm herkesede sonsuz teşekkür ederim,"dedi.
 
Yönetim Kurulu;
Sezayi Biçer
Aydın Okumuş
Onur Okutan
Turgut Özdemir
Mustafa Güngör
Veysel Aksu
Ozan Şener
Masum Ustabaşı
Nihat Çamurcu
Hasan Olcaydu
Kerem Ersin

Yorum Yazın