Dernek Haberleri

Akkuş Çavdar Derneği Çetin Bal'la Devam Dedi

4734 Görüntüleme
11 Nisan 2017 10:59
Son Güncelleme: 11 Nisan 2017 10:59
Akkuş İlçesi Çavdar Mahallesi Dernek Genel kurulunda Çetin Bal tekrar başkan oldu.
Akkuş Çavdar Derneği Çetin Bal'la Devam Dedi

Ordu ili Akkuş ilçesi Çavdar Mahallesi kalkındırma ve dayanışma derneği 2. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür Merkezinde üyeleri ile buluştu. Divan Başkanlığını Ankara'dan katılarak hemşerilerine destek veren Salih Kaynak, Şafak Oral, Yüksel Türk seçildiler.

Genel Kurulda yönetim kurulu faaliyet raporu, mali tablo ve tahmini bütçe, Denetleme Kurulu raporları okunarak, mütalaa edildi. Üyeler tarafından kabul edilerek ibra edildi. Yeni kurulan Ordu ili Akkuş ilçesi Dernekler Federasyonuna katılmanın kabulü, katılacak delegelerin belirleme yetkisinin Yönetim kuruluna verilmesi kabul edildi. Yapılan seçimlerde tek liste aday olan mevcut Başkan Çetin Bal tekrar aday oldu. Katılan üyelerin tamamının oyunu alarak bir dönem daha Ordu'ya, Akkuş'a, Çavdar'a, Derneğimize hizmete devam dedi.

Yeni seçilen Yönetime;

ASİL YÖNETİM: 1- Çetin Bal, 2- Yılmaz Türk, 3- Ersin Yılmaz, 4- Abdullah Oral, 5- Ali Oral, 6- Cafer Oral, 7- Şafak Oral, seçildi.

YEDEK YÖNETİM: 1- Gürsel Türk, 2- Salih Anlı, 3- Sabahattin Anlı, 4- Mevlüt Yılmaz, 5- Recep Kırık, 6- Dilaver Uncu, 7- Hüseyin Oral seçildi.

DENETLEME ASİL: 1- Mehdi Türk, 2- Yüksel Türk, 3- Adem Türk seçildi.

DENETLEME YEDEK: 1- İbrahim Kırık, Çiçek Tunca, İbrahim Anlı seçildi.

Dernek kurulma çalışmalarında emek veren Baki Korkmaz katılım sağladı, üye olarak yeni yönetime güç ve destek verdi. Dernek kanaat önderlerinden Mehdi Türk, Remzi Çam birlik ve beraberliğe önem veren birer konuşma yaptılar.

Yeniden seçilen Çetin Bal; Çavdar Mahallesi Dernek yönetim kurulu olarak bizlere duydukları güven ve gösterdikleri teveccühten dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Tüm katılan değerli büyüklerime teşekkür ederiz. Aramızdan geçici süreliğine ayrılan İbrahim Anlı'ya, aramıza yeni katılan genç arkadaşımız Şafak Oral'a da teşekkürü borç bilirim dedi. 

Ordu Postası Haber

Yorum Yazın